Desenli Çok Amaçlı Bandana Boyunluk Buff Maskeler

Bandana, ve boyunluk, buff model tüp maskeler sizi kir, toz ve güneş ışığından korur. Bu bandana ve maskeler yaz aylarında teri emen ve kış aylarında sizi soğuktan koruyan mikro fiber penye kumaştan yapılır. Macera sporları, bisiklet, doğa sporları, kampçılık, balıkçılık gibi spor aktiviteleri ve günlük kullanıma uygun kadın, erkek,ve çocuklar için çeşitli model ve renklere sahiptir. Ürünün Kullanımı için her hangi bir yaş sınırlaması yoktur. Hafif , ince nefes alabilen ve ipeksi pürüzsüz kumaş kalitesi hem estetik hem de fiziksel olarak sizin iyi hissetmenizi sağlıyacaktır. Hafif ve rahat kişiye özel yüz maskelerimiz nem emicidir, hızlı kurur ve nefes alması kolaydır.

Özellikleri:

  • Polyester ve pamuklu karışık kumaş
  • UV ışınlarından ve güneş ışınlarından korur
  • Tüm Zararlı UV ışınlarının% 98’inden fazlasını engeller
  • Nefes alabilir sizi yormaz
  • Nem emme teknolojisi ile vücut dostu
  • Elastik yapısı sayesinde her bedene uyar

Koronavirüs pamuklu kumaş ve eldivenlerde tutunamıyor

Koronavirüsün mutasyon geçirmesi sonrası hücrelere nüfuz etme gücünün yaklaşık 10 kat artarak daha ölümcül olduğuna dair bulgulara ulaşan ABD’li bilim insanları, Covid-19’un pamuklu eldiven ve kumaşlarda plastiklere nazaran 170 kat daha az yaşayabildiğini açıkladı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Florida eyaletinde bulunan Scripps Araştırma Merkezi görevlileri yaptıkları son çalışmada mutasyon sonrası Covid-19’un eskiye nazaran çok daha dayanıklı ve ölümcül olduğunu belirlerken, pamuklu eldiven ve kumaşlarla plastik yüzeylerin Covid-19 virüsüne karşı tepkisine dair ilginç bulgulara ulaştı. Araştırma sonuçlarına göre koronavirüs sonrası sıklıkla kullanılan plastik eldiven ve maskeler aslında “virüsün yüzeylerde tutunma gücü ele alındığında” aslında hiç de etkili değil. Ancak yüzde 100 pamuklu kumaştan yapılan eldiven, maske ve diğer koruyucu ekipmanlar plastiğe göre 170 kat daha çok işe yarıyor.

Yeniden Kullanılabilir desenli ve canlı renklere sahip özel tasarımlı Yüz Bandana buff boyunluk maskesi ile markanızı tanıtın şirketinizin adı, logosu veya mesajı ile basılabilir. Beklentilerinizi karşılayacak ve bütçenize uyacak şekilde fiyatlandırma yapabiliriz. Büyük veya küçük özel üretim model ve ihtiyaçlarınız için yardımcı olalım. Özel ihtiyaçlarınızı görüşmek için lütfen bize ulaşın